آرکا سقف

سوله آماده چیست؟ سوله پیش ساخته رایج ترین روش ساخت سازه یا قطعات سازه در یک منطقه غیرمنتظره در مقایسه با خود محل کار است. شرکت‌های سازنده سوله تمام‌شده را به مشتری تحویل می دهند ، این چرخه نیاز به مصالح ساختمانی که به طور معمول به دست می‌آید را از بین می‌برد، زیرا قطعات جمع‌آوری‌شده خارج از محل ضایعات کمتری به همراه دارند. از آنجایی که اجزای تصفیه نشده خارج از محل کار می شوند و تا حدی جمع آوری می شوند، ساخت و ساز هزینه کار و هزینه مواد را کاهش می دهد.

سوله آماده

مزایای استفاده از سوله آماده

1. روندهای فناوری اثر با ابزارهای طراحی پیشرفته

صنعت ساخت‌وساز به دلیل پیشرفت‌های نوآوری در ساخت‌وساز، پیش‌ساخته‌سازی و مدولارسازی را بازاندیشی کرده است. تا به پیمانکاران برای استخدام و سازمان‌ها کمک کند تا میزان پروژه را تصور کنند. پیوستن به نوآوری و ساخت و ساز می تواند تضاد هزینه و مصالح را متصور شود که در این راستا می تواند هزینه های مصالح ساختمانی و اتلاف ساعات کار را کاهش دهد.

2. ایمنی و امنیت بهتر

ساخت و ساز یک صنعت ناامن برای کار است، بنابراین سازمان ها باید فرآیندهای امن تری را اجرا کنند. با پیش ساخته، خطر کمتری برای مسائل مربوط به خاک، رطوبت و سایر خطرات زیست محیطی وجود دارد، زیرا کارگران در شرایط کنترل شده کارخانه تولید، اجتماعات فرعی ایجاد می کنند. در اواخر، مواد پیش ساخته و طراحی بهبود یافته است تا ساخت و سازها و اجتماعات به اندازه سازه های معمولی قوی شود. در مکان‌های کار، کارگران و ساکنان بالقوه از شانس رفاه مرتبط با آب‌وهوایی درمانده نیستند، بنابراین یک محیط کنترل‌شده کارخانه فرآوری امنیت بیشتری را در مقایسه با محل کار تضمین می‌کند. همچنین، روش‌ها و چرخه‌های شدیدتری در کارخانه‌های تولیدی وجود دارد که کارگران را در برابر زخم‌های دستی محافظت می‌کند. علیرغم این واقعیت که مقاصد ساختمانی بر امنیت تمرکز دارند، کارگران به دلیل تغییر شرایط زمین، شرایط آب و هوایی و باد، احتمال آسیب بیشتری دارند.

3. مقرون به صرفه بودن

صنعت ساخت و ساز هر ساله با افزایش هزینه های ساخت و ساز مواجه می شود که هر سال حاشیه های کمتری را ایجاد می کند. با آب و هوای آرام و ساعات طولانی‌تر نور خورشید، علاقه به مواد و کار را افزایش می‌دهد، که باعث افزایش هزینه‌ها برای هر دو می‌شود. ساخت و ساز هزینه های کار را کاهش می دهد و هزینه های فزاینده مواد را متعادل می کند.

4. سازگاری و کنترل کیفیت

دستگاه‌های کارخانه‌ای که در پیش‌ساخته‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند، تأیید کیفیت بیشتری را در تضاد با ساخت و ساز مجدد در محل ارائه می‌دهند. مجموعه های فرعی در ساخت و سازهای پیش ساخته در یک آب و هوای مونتاژ کنترل شده تحویل داده می شوند و دستورالعمل های تعیین شده را رعایت می کنند، بنابراین با کیفیت یکنواخت کار می شوند. در ساخت مقاصد، متخصصان در این فرآیند توانایی هایی دارند که در سطوح مختلف جابجا می شوند. در هر صورت، با پیش‌ساخت، یک کارگر ماهر، قطعه‌ای را در تنظیمات کنترل‌شده آب و هوا می‌سازد که در تمام فرم دارای بررسی‌های استاندارد کیفیت هستند.

5. سازگاری

 

کارگران بدون مشکل، جماعت های فرعی را برچیده و به مکان های مختلف منتقل می کنند. پیمانکاران عمومی برای استخدام و مالکان بیشتر به سمت تکنیک های پیش ساخته برای ساخت و ساز گرایش دارند زیرا بدون نوآوری قانع کننده، سازگاری می دهد. با توجه به این واقعیت که ساخت و ساز از پیش مونتاژ شده و خاص سازگاری در طرح ساخت و ساز را در نظر می گیرد، دهانه ها پایان ناپذیر هستند.

6. ساخت و ساز سبز

برخلاف ساخت و ساز مرسوم، سازه های پیش ساخته و خاص هم در زمان حال و هم در مسافت های طولانی سازگارتر با محیط زیست هستند. فرآیندهای ساخت و ساز مرسوم به مواد بیشتری نیاز دارند که منجر به ضایعات بیشتری می شود. پیش ساخته دارای اثر طبیعی کمتری است زیرا مواد اضافی قابل بازیافت هستند. اگرچه، در یک سایت مرسوم، زباله ها مستقیماً به محل دفن زباله می روند. آب و هوای کنترل شده کارخانه برای محافظت بهتر از دیوارها، فیلتر هوای بهتر را در نظر می گیرد، که به طور مستقیم کارایی انرژی را افزایش می دهد.

7. صرفه جویی در زمان و تسریع روند ساخت و ساز

با پیش‌ساخته‌سازی، مونتاژ آن در مقایسه با ساخت مکان، اساساً زمان کمتری می‌برد. در واقع، دقیقاً کسری از زمان را در تضاد با مرسوم ساخت مکان نمی برد. پیش‌ساخته به دلیل آماده‌سازی دقیق، پایان شرایط اقلیمی و ساخت همزمان مجامع مختلف، زمان ساخت کمتری را می‌طلبد. زمان‌های ساخت محدودتر به سازمان‌های ساخت‌وساز اجازه می‌دهد تا بدون لحظه‌ای تأخیر، تعهدات مختلفی را بر عهده بگیرند، و به سازمان‌ها اجازه می‌دهد در مقابل به صفر رساندن هر کار به نوبت، توسعه یابند.

سوله پیش ساخته

ساخت سوله آماده

نوسازی کسب و کار ساخت و ساز نیاز به روش های ساختمانی سریع، مقرون به صرفه و موثر را محقق کرد. سوله های PEB نمونه ای از این روش ها هستند. PEB ها سازه های فلزی هستند که توسط تولیدکنندگان و بازرگانان PEB در کارخانه های مونتاژ برنامه ریزی و ایجاد می شوند. سپس این قطعات به محل ساختمان فرستاده می شود که در آنجا طرح جمع آوری شده و با کمک قطعات سرگردان بلند می شود. در زیر مراحل ساخت سوله PEB آمده است.

شکل

– سوله یک PEB با توجه به طراحی یا کاربری ایده آل زمین ساخته شده است. بنابراین ما به طور مرتب سوله ها را به شکل متقاطع جمع می کنیم. با این حال، در صورتی که بتوان با کاربری زمین مقابله کرد و سوله ای به شکل مستطیل ساخت، هزینه ساخت و ساز را می توان به شدت کاهش داد.

ارتفاع

– سوله PEB می تواند دارای قد و قامت های مختلف باشد و طبق نیاز می توان چهارپایه یا چهارپایه پله ای را بنا به نیاز معرفی کرد. با این حال، هزینه ساخت و ساز نیز با افزایش ارتفاع سوله PEB افزایش می یابد. بنابراین قامت سوله PEB باید با توجه به استفاده فرد ایده آل باشد. به عنوان اندازه استاندارد لازم نیست 8 یا 10 متر باشد. اندازه استاندارد به برنامه و پیش نیاز فرد بستگی دارد.

عرض یا دهانه سوله آماده

– عرض یا محدوده یک سوله PEB اساساً جدایی از بیرون لبه لبه یک دیواره جانبی آن به خارج از لبه لبه دیواره جانبی مخالف است. محدوده 80 فوت در PEB ایده آل در نظر گرفته می شود و برای هزینه مدیران عالی است. در صورتی که این محدوده در 100 فوت یا 150 فوت ایجاد شود که به همین ترتیب می‌توان در محدوده روشن برنامه‌ریزی کرد، اما در این موارد، کمک کانونی با پشتیبانی ورودی باید انجام شود. این امر به طور قطعی بر هزینه ساخت و ساز تأثیر می گذارد، به ویژه برای انبارهایی که اغلب برای اجاره داده می شوند.

وزن جرثقیل

– انواع مختلفی از جرثقیل ها برای اهداف مختلف در این تجارت کار می کنند. تمام سازه های فولادی PEB را می توان برای ترتیب فعالیت جرثقیل با توجه به نیازهای عملکردی ساخت. سنگینی جرثقیل در سوله از پیش طراحی شده باید با توجه به استفاده ایده آل نگه داشته شود. به همین ترتیب، ارتفاع PEB باید قبل از استقرار جرثقیل در نظر گرفته شود و باید از قسمت پایینی تله انتخاب شود، زیرا یک تکیه گاه 2 متری باید برای اهداف نگهداری گنجانده شود. این فقط برای پیکربندی دقیق سوله مهم نیست، اما علاوه بر این هزینه ساخت سوله PEB را کاهش می دهد.

گسترش آینده

– ترتیب ساخت و ساز در سوله PEB وجود دارد که باید در هر یک از چهار طرف طراحی امکان پذیر باشد. به هر حال، این به سیل افزایش هزینه های ساخت و ساز منجر می شود. شخص باید محل ساخت و ساز خود را درک کند که به همین ترتیب برای ترتیب گسترش. چیدمان ساخت و ساز PEB باید به گونه ای انتخاب شود تا چیدمان گسترش به طور مشخص در یک طرف باقی بماند و طراحی علاوه بر این مطابق با کاربری ایده آل کار شود. این امر به یک طرح منظم و همه جانبه دست می یابد و علاوه بر این هزینه ساخت PEB را کاهش می دهد.

سوله پیش ساخته سوله های خط تولید پیش ساخته را به صراحت برنامه ریزی می کند تا درخواست های متناقض مشتریان را پوشش دهد. این سوله ها که تا حد زیادی به عنوان بخشی از انجمن های تجاری کالیدوسکوپیک استفاده می شوند، به دلیل استحکام، نگهداری کمتر و نعوظ ساده مورد قدردانی قرار می گیرند. جابجایی ساده این سوله ها توسط مجموعه ای از هماهنگی های ما برای پیشبرد مرحله قابل اعتماد بودن خریدار تضمین شده است. فولاد به تولیدکنندگان مجوز می دهد تا فعالیت هایی با کیفیت برجسته، تطبیق پذیری و توان انرژی را جمع آوری کنند، در حالی که نصب سریع را تضمین می کند. استفاده از سوله های پیش ساخته ساخت بشر توسط سوله کارخانه پیش ساخته، فعالیت سایت برای نصب طرح کلی را تا 75 درصد کاهش می دهد. این سوله ها نیز به طراحی های سایت استقلال مدیریت را ارائه می دهند. آب و هوای کنترل شده و ایجاد کننده کیفیت غیرقابل مقایسه را تضمین می کند و رفاه را در مکان بهبود می بخشد.

سوله پیش ساخته فولادی به طور گسترده ای به عنوان مواد بام مناسب برای انبارها و استودیوها استفاده می شود. تکمیل سطح هم زده این سوله کارخانه تولیدی به آن کمک می کند تا در برابر آب و هوای نابخشودنی مانند آب باران بارانی و شرایط دمایی متنوع مقاومت کند. علاوه بر این، می تواند در برابر سرعت باد زیاد، بارش برف و لرزش لرزه مقاومت کند. کل سوله با پشم سنگ محافظت می شود. وزن سبک، جمع آوری و پوشاندن این سوله پیش ساخته دشوار نیست. این سوله خط تولید که از نشت رها شده است، به دلیل ماهیت بادوام و هزینه پشتیبانی کم شناخته شده است.

سوله پیش ساخته در ساختمان های مستحکم و بادوام ساخته می شود و می توان از مشخصات پلان های مختلف برای انتخاب سود برد. با وجود این، این سازه‌های پیش‌ساخته شامل ساختمان‌های فولادی هستند که به ناحیه Z، بخش H و بخش U متصل می‌شوند و می‌توانند با تصمیم‌گیری‌های متفاوتی از تصمیم‌های پشت بام و تقسیم‌کننده ارائه شوند. برخی از ویژگی های آن دسترسی به بهترین سطح فولادی برای استحکام بادوام را به یاد می آورند. شفت و بخش شامل فولاد قطعه H با نورد گرم و جوش داده شده. پشتیبانی از پشت بام و تقسیم کننده در انواع راک وال، EPS، ساندویچ برد PU و غیره ارائه شده است.

سوله آماده – مزایا

 

یکی از مزایای متعدد انتخاب سوله پیش ساخته این است که راه اندازی را با واحدهای پیش ساخته بسیار ساده می کند. مطمئناً، شما این انتخاب را خواهید داشت که سوله را خودتان از بسته ای جمع آوری کنید که تمام وسایل و مواد را در خود جای داده است یا اینکه آن را به صورت کاملاً ایده آل در ملک شما مانند سوله های کارخانه، سوله های مرکز توزیع و غیره جمع آوری کنید. مزیت دیگر هزینه است. در اندازه، مصالح ساختمانی، و محدودیت هزینه برای سوله های پیش ساخته متفاوت است، اما این هزینه در صورتی که شما برای ساختمان های قطعه معمولی بروید، بسیار کمتر است.

ساخته شده از فولاد جوشی با کیفیت خوب، سوله پیش ساخته شامل چارچوب نگهدارنده پرلین، تخته نور روز، EPS یا مواد پشم سنگی است که برای حفاظت و میله تقسیم کننده استفاده می شود. با داشتن تجربه طولانی مدت، ما به عنوان یک سازنده و صادر کننده سوله فولادی پیش ساخته مستقر در هند شناخته شده ایم. ساده برای معرفی، این نوع سوله پیش ساخته به صرفه جویی در جمع آوری و هزینه بخش کمک می کند. به دلیل خواص مکانیکی غیرمعمول، ممکن است دچار لرزش و شوک شود.

خرید سوله آماده مناسب

هنگامی که شروع به جستجوی یک ساختمان ذخیره سازی بیرونی مانند مرکز توزیع یا سوله می کنید، احتمال اینکه با تعداد زیادی از انتخاب های خارج از کشور مغلوب شوید، بسیار خوب است. در سال‌های جدید، مرکز پخش فولاد در بین افراد تحسین‌برانگیز انباشته شده است. در حالی که قبل از تمرکز روی خرید باید به چند عنصر فکر کنید، برخی از تخصص های اساسی را داشته باشید که می تواند به تسهیل انتخاب خرید شما کمک کند. عواملی که باید بر انتخاب خرید تأثیر بگذارد به شرح زیر است:

ساخت و ساز

– سوله های پیش ساخته خارج از محل ساخته می شوند. قطعات اولیه به محل کار که در آن جمع آوری می شوند منتقل می شوند. این امر باعث صرفه جویی در هزینه کار استخدام می شود، زیرا اکثریت قریب به اتفاق تعامل توسط ماشین ها هدایت می شود که به همین ترتیب چرخه ساخت و ساز را تسریع می کند.

طراحی بیرونی و داخلی

– نقش اساسی انبار یا سوله پیش ساخته ظرفیت است، بنابراین طرح باید مفید بودن را تکمیل کند. ساختمان‌های پیش ساخته طیف وسیعی از طرح‌ها را برای مرور همراهی می‌کنند، که فقط برای بررسی عالی نیست، بلکه با ساختار اطراف آن همخوانی دارد.

مواد مورد استفاده

– پیشنهاد می شود انبار خود را از فولاد در میان هر یک از مواد در دسترس بسازید. فولاد به مدت طولانی ادامه می‌دهد، فرسایش نمی‌یابد و استحکام زیرین بالایی دارد. به این ترتیب ساختمان های فولادی به کمترین نگهداری نیاز دارند. در حالت عادی، ساختمان های فولادی بین 25 تا 30 سال به کار خود ادامه می دهند. علاوه بر این، ساختمان‌های فولادی قابل بازیافت هستند و می‌توانند در برابر شرایط آب و هوایی غیرقابل تحمل مقاومت کنند و از این طریق از سهام شما محافظت می‌کنند.

سعی کنید برای حداقل هزینه دو بار به این موضوع فکر نکنید

– از شما خواسته می شود که به انتخاب خرید خود که به هزینه آن بستگی دارد، بسنده نکنید. با فرض اینکه یکی را با کمترین قیمت برچسب انتخاب کنید. احتمال دارد که ساختمان دو بار در مورد زوایای مختلف فکر کند. انباری یا سوله مدرنی که از مواد عالی ساخته شده است، نسبت به انباری که از مواد ارزان‌تر ساخته شده است، مدت بیشتری به کار خود ادامه می‌دهد.

طراحی سوله آماده

دسترسی به سایت

– جرثقیل ها و بالابرها برای قرار دادن قطعات ساخت و ساز پیش ساخته شما در سایت شما در صورتی که سرمایه گذاری شما فوق العاده باشد، الزامی است. شما واقعاً می خواهید تضمین کنید که سایت منطقی است و سنگینی جرثقیل ها و بالابرهای مورد نیاز برای کار را تحمل می کند. در صورتی که بدون شک سایت می تواند دسترسی آزاد داشته باشد، احتمالاً می توانید از هزینه های اضافی در ساخت پایگاهی برای تجهیزات بزرگ دوری کنید.

نیازهای حمل و نقل

– با فرض اینکه وظیفه شما فوق العاده است، واقعاً می خواهید هزینه های حمل و نقل چند قسمتی را در نظر بگیرید که برای جمع آوری قطعی به سایت ایده آل منتقل می شوند. اطمینان حاصل کنید که این هزینه ها را برای برنامه مالی کلی پروژه ساخت و ساز خود به خاطر می آورید تا از برنامه هزینه های خود پیشی نگیرید و بعداً با مشکل مواجه نشوید. سپس دوباره، دستورالعمل‌های حمل و نقل وجود دارد که می‌خواهید هنگام ارسال قطعات به منطقه از پیش تعیین‌شده در نظر بگیرید.

زمان و راحتی

– در حالی که در حال ساخت یک ساختمان پیش ساخته هستید، باید یک نقطه موقت یا گزینه ای برای انگیزه خود پیدا کنید. به عنوان مثال، با فرض اینکه شما در حال ساخت یک طرح پیش ساخته برای دفتر خود هستید، در هر صورت باید تجارت خود را ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *